Zaloguj się
login
hasło kwatery pokoje agroturystyka
Brak konta ? Zarejestruj się !
   Strona główna   |    Regulamin   |    Kontakt   |    Pomoc   |    Zaloguj się

Powrót
Liczba odsłon 15712
SIELANKA DOM CAŁOROCZNY

 Kategoria :Agroturystyka
 Pokoje :2
 Miejsca noclegowe :6
 Adres ośrodka :Bóbrka
 Miejscowość :Bóbrka k/Krosna
 Województwo :Podkarpackie
 Telefon do ośrodka :
 E-mail do ośrodka :
Wyślij zapytanie
 Osoba kontaktowa :Wyślij zapytanie
 Tel. kontakt.:509484981
 E-mail kontakt. :
elaswierczek@poczta.onet.pl
 WWW :
agroturystyka.pl/kwatery/siela

 


Bóbrka k/Krosna jest spokojną malowniczą i przyjazną miejscowością położoną na pograniczu Pogórza i Beskidu Niskiego z dala od tłoku i gwaru "modnych" ośrodków turystycznych. Samodzileny przyjazny dom otoczony malowniczymi lasami zaprasza w swoje progi wszytkich kochających przyrodę którym nie przeszkadza śpiew ptaków. W dużym pełnym drzew ogrodzie można rozbić namiot, rozpalić ognisko lub zorganizować gry sportowe. Okoliczne porośnięte lasami wzgórza to wymarzone miejsce do rodzinnych i samotnych wędrówek i grzybobrania. Leśne utwardzone drogi i ścieżki zachwycą miłośników wycieczek rowerowych. Amatorzy sportów zimowych również znajdą tu coś dla siebie. Bliższa i dalsza okolica obfituje w zabytki, muzea, skanseny i rezerwaty i miekscowości uzdrowiskowe. Do dyspozycj gości oddajemy dwa pokoje 3-osobowe, w pełni wyposażną kuchnię i łazienkę. Duży, przytulny salon i przestronny, zadaszony taras będą miejscem wypoczynku po pełnym wrażeń dniu. Wieczory przy ognisku i rodzinne grillowanie.

   nr 1
Pokój 3 osobowy. Min 25 zł. Max 75 zł.

Jasny, słoneczny pokój z oknem wychodzącym na południowo-wschodnią stronę. Wyposażony w 3 łóżka jednosobowe, szafę, kącik wypoczynkowy ze stołem i krzesłami. Wejście do pokoju bezpośrednio z korytarza. Łazienka z pokojem nr 2. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia, salon i taras.   nr 2
Pokój 3 osobowy. Min 25 zł. Max 75 zł.

Pokój zachodni, wyposażony w 3 łóżka jednoosobowe, szafę, kącik wypoczynkowy ze stołem i krzesłami. Wejście do pokoju bezpośrednio z salonu. Łazienka wspólna z pokojem nr 1. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia, salon i taras.


   Strona główna   |    Regulamin   |    Kontakt   |    Pomoc   |    Zaloguj się

kwatery, pokoje, agroturystyka, turystyka

Hotele Hotele Odzie¿ cią¿owa Creationics Hotele Warszawa

statystyki www stat.pl katalog stron Internetowe bazy noclegowe